На знімку: А. Пугачова  та С. Челобанов

ТЕАТР ПУГАЧЕВОI

«Сбьілся сон в Рождество - Христово,
Сбьілся сон, сказка ожила —
Я пою в Театре Пугачевой,
Надо мной счастливая звезда!»

В цьому зізналась Олена Перчук — наймолодша учасниця телевистави «Різдвяні зу. стрічі — 90», які ось вже втрете проходять у спорткомплексі «Олімпійський» у Москві. Ці слова міг вимовити й кожний учасник щру, оскільки виступ в одній програмі із зіркою нашої естради Аллою Борисівною Пугачовою дає шанс показати себе на широкій аудиторії, а значить, і знайти свого глядача.
Аудиторія дійсно велика. Майже 400 тисяч чоловік побувало в ці дні на концертах, а в Різдвяну ніч ЦТ надало можливістьподивитися виставу ще багатьом мільйонам телеглядачів.
Алла Пугачова на деякий час зуміла відволікти людей, які прийшли на концерт, від тих злигоднів І тягот, що оточують нас у повсякденному житті, і подарувала можливість зустрічі з мистецтвом, з Театром пісні. На сцену виходили і відомі виконавці, такі, як Лариса Доліна, Олександр Буйнов, Олександр Барикін, Володимир Пресняков, були серед учасників і дебютанти, знайомство з якими стало тра. диціею «Різдвяних зустрічей». Цього разу Пугачова познайомила глядачів з групою «Н-Бзнд» і її солістом — молодим співаком і аранжувальником Сергієм Челобановим. Перед його виступом Алла Борисівна просила запам'ятати це ім'я, і хто знає, може у недалекому майбутньому Челоба-нов стане таким же популярним, як В. Кузьмін, І. Ніко-лаєв, Ж. Агузарова, яким Пугачова теж допомогла показати свій талант, а вже в чому, а у талантах Алла Борисівна помиляється не часто. До речі, з Сергієм Челобановим телеглядачі змогли зустрітися вже в Новорічну ніч під час святкової вистави.
Рік тому Пугачова познайомила нас з чудовою групою «Любе», і за такий короткий проміжок часу «мужики» стали настільки популярними, що цього разу Алла Борисівна просто відмовилась їх представляти. Дійсно, образ, який музиканти створюють на сцені, представлення не потребує.
Про те, як прожити до ста років, повідав аксакал радянської естради Фелікс Дадаєв. Наприкінці свого виступу він так запально, по-молодечому танцював лезгінку, що його без сумнівів можна було б зарахувати до балету «Рецитал».
На справжній маленький спектакль перетворив свій виступ Володимир Маркін. Під час його розповіді страшної історії, що відбулася з ним у лісі, глядачі нарешті побачили домовика. Також справжні, сіньким молдавським вином пригощали тих, хто сидів у залі, учасники групи «Аризон». Навіть непитуща Алла Борисівна не змогла відмовитись від склянки.
Але, без сумніву, ніщо не могло замінити виступу самої Пугачової. Цей виступ був най-" більш очікуваним і Алла Борисівна не розчарувала своїх прихильників. Пісні лунали од. на за одною і в кожній з них Пугачова створювала образ, не схожий на попередній. Цього разу пісні були дібрані з таким розрахунком, щоб сподобалися всім без винятку.
Почала Пугачова свій виступ з пісні «Спасибо». Це лірична історія, але виконано її було з трагічним надривом. Тему лірики продовжили пісні «Встреча в пути» й «Анна Каренина». Висповідувальність таких рядків з пісні, як «...Но снова я ложусь под поезд людской молвн на исходе пути» — розкривають не тільки характер пісні, але й характер співачки. За силою звучання ця пісня нагадує «Три счастливьіх дня», проте за змістом вона, незаперечне, сильніша.
Зовсім в іншому музичному ключі написана пісня «Жизнь меня бросала .в разнме вагони...». Знову ми чуємо все ті ж висповідальні нотки, однак вже в стилі рок-н-рола. В цій пісні, прекрасно обіграній, ми бачимо невтримний темперамент Пугачової. І цим темпераментом заряджається весь зал, і далі всі пісні підпорядковані вже ритму і веселощам («Между летом й зимой», «Сделай что-нибудь!»).
Під час звучання гумористичної, майже пародійної пісні «Ням-ням» і зал вибухає сміхом, а був кілька пісень тому готовий розридатися. Ось він — Театр Пугачової! Ось вона — здатність артистки заволодіти глядачем і викликати у нього ті емоції, заради яких робиться пісня! Для цього потрібен не просто талант, для цього необхідні ще й досвід, і майстерність. У Алли Пугачо. вої все це є і, може бути, тому «Різдвяні зустрічі» користуються більшою популярністю, ніж фестиваль «Пісня-90». І може бути, тому на одній з репетицій «Різдвяних зустрічей» Алла Пугачова сказала: «Тільки не робіть тут «Пісню-90»!

О. КУЗНЕЦОВА,
секретар комсомольської організації СПТУ-35Все новости и статьи Клуба "Апрель"

Рейтинг@Mail.ru